Rekomendacje od agrofirma

Agrofirma

Zaświadczamy, iż firma P.H.U. Biomachines Dawid Łaski, wykonując u nas prace związane z instalacją zakupionej suszarni bębnowej otrzymała opinię firmy godnej polecenia. Zarówno dostawa jak i instalacja zakupionego sprzętu przebiegła terminowo i starannie zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług. Możemy polecić firmę jako partnera na wysokim poziomie.

Rekomendacje od firmy alpex

Alpex

Alpex Sp. z o.o. z siedzibą w Łęczeszycach stwierdza, że P.H.U. Bio Machines z Bydgoszczy dostarczyła oraz uruchomiła linię suszarniczą do suszenia wytłoków owocowych. Firmę Bio Machines wybraliśmy opierając się na pozytywnych opiniach innych firm. Zrealizowana inwestycja przez Pana Dawida Łaskiego spełniła nasze oczekiwania. W pełni polecam firmę Bio Machines jako wiarygodną oraz rzetelną.

Rekomendacja Antom

Antom

Zaświadczamy, iż firma P.H.U. Biomachines Dawid Łaski, wykonując u nas prace związane z instalacją zakupionej suszarni bębnowej otrzymała opinię firmy godnej polecenia. Zarówno dostawa jak i instalacja zakupionego sprzętu przebiegła terminowo i starannie zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług. Możemy polecić firmę jako partnera na wysokim poziomie.

Rekomendacje of firmy Appol

Appol

Appol sp. z o.o. z przyjemnością informuje o podjętej współpracy z firmą P.H.U. Bio Machines z siedzibą w Bydgoszcz 85-542, Saperów 201. Współpraca rozpoczęła się 03.04.2017 i trwa stale, ponieważ okazała się bardzo skuteczna. Zakres współpracy obejmował budowę linii suszenia i transportu wytłoku owocowego. Wykonawcę trzeba pochwalić za jakość usług. Świadczenia firmy na rzecz klienta niosą ze sobą wysoką markę i gwarancję rzetelnie wykonanego zadania. Wyróżnikiem jest ogromna baza wiedzy, jaką posiada przedsiębiorstwo. Dzięki odpowiedniemu podejściu firmy, klient czuje się potraktowany z właściwą uwagą i zaangażowaniem. Moje potrzeby spotkały się z pełnym zrozumieniem.

Rekomendacje od B&P Development

B & P DEVELOPMENT

Informujemy, że firma P.H.U. Bio Machines Pana Dawida Łaskiego dostarczyła oraz uruchomiła prawidłowo oraz w terminie linię do produkcji pelletu ze słomy i trociny. Inwestycja zrealizowana przez Pana Dawida Laskiego wynosiła ponad dwa miliony złotych netto. Chcemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę. W zamian potwierdzamy, że firma P.H.U. Bio Machines z Bydgoszczy jest godna polecenia innym inwestorom jako solidny i wiarygodny partner.

DLJM-1 Rekomencja

DLJM-1

P.H.U. Bio Machines zrealizowało kontrakt dotyczący dostawy i montażu nowej linii do produkcji pelletu ze słomy, siana i wytłoków owocowych. Realizacja inwestycji przebiegała zgodnie z harmonogramem i bez jakichkolwiek zakłóceń. W trakcie budowy linii do produkcji pelletu firma Bio Machines była otwarta na nasze sugestie dotyczące ustawienia linii. Jesteśmy zadowoleni z dobrego wyboru firmy Pana Dawid Łaskiego jako dostawcy maszyn do naszej firmy. Z przyjemnością możemy polecić firmę Bio Machines

drewex Stanisław Bednarczyk recenzja

Drewer

Firma Bio Machines Dawid Łaski wykonała oraz uruchomiła na moje zlecenie linię produkcyjną brykietu. Na etapie budowy linii produkcyjnej współpraca z Panem Dawidem Łaskim przebiegała bardzo pozytywnie. Z satysfakcją informuję, że firma Bio Machines jest przykładem kontrahenta rzetelnego, o profesjonalnym podejściu do klienta. Serdecznie polecam współpracę z Panem Dawidem Łaskim.

Energetyka Złoczew recenzja inwestycji

Energetyka Złoczew

Nasza firma potwierdza, że firma Bio Machines Pana Dawida Łaskiego dostarczyła do naszej firmy bębnową linię suszarniczą. Pan Dawid Łaski zgodnie z oczekiwaniami wykonał w wyznaczonym terminie oraz odpowiednio wyremontowaną linię suszarniczą. W trakcie prowadzenia projektu budowy zakładu Pan Dawid Łaski chętnie pomagał i doradzał w zakresie jej budowy. Dlatego z przyjemnością polecam firmę Bio Machines.

EWBRYK recenzja za wykonaną linie produkcyjna

EWBRYK

Nasza firma podjęła współpracę z firmą P.H.U. Bio Machines w zakresie dostawy i uruchomienia linii do produkcji brykietu. Zrealizowana przez Pana Dawida Łaskiego linia produkcyjna w pełni spełnia nasze oczekiwania. Nasza współpraca zakończyła się pozytywnie uruchomianą linią produkcyjną. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam firmę Bio Machines jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.

Franco Bataglia recenzja za wykonaną linie produkcyjną

Franco Bataglia

Firma P.H.U. Bio Machines Dawid Łaski z Bydgoszczy dostarczyła oraz zamontowała linię do produkcji pełletu. Chcę podziękować za dotychczasową dobrą współpracę. Firma Bio Machines spełniła moje wszelkie oczekiwania. W zamian potwierdzamy, że Pan Dawid Łaski jest osobą godna polecenia jako solidny i wiarygodna firma.

kam recenzja

Kam

Firma P.H.U. Bio Machines z Bydgoszczy dostarczyła, zamontowała i uruchomiła w naszej firmie linie do przetwarzania słomy w pellet. Całkowity koszt inwestycji zrealizowanej przez firmę Pana Dawida Łaskiego przekraczała kwotę jednego miliona złotych netto. Współpraca na etapie montażu linii przebiegała na jak najwyższym poziomie zaangażowania się przez dostawcę.

Lignin Eko recenzja

Lignin Eko

Writing this letter we declare that P.H.U. Bio Machines, Karolewska str. 16/13, Bydgoszcz 85-420, Poland has supplied to UAB Lignineko four drying lines SB 1,5 with burning stoves. We confirm that the company P.H.U. Bio Machines is reliable business partner and it was pleasure work with Mr. David Łaski.

meada recenzja

Meada

Wyróżnienie, które zobowiązuje P.H.U. Bio Machines Pana Dawida Łaskiego z Bydgoszczy dostarczyła oraz uruchomiła w naszej firmie linię do produkcji pelletu oraz brykietu. Chcemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę Panu Dawidowi Łaskiemu za rzetelne podejście do klienta w realizacji umowy. Z przyjemnością polecam firmę Bio Machines jako dostawcę maszyn do produkcji pelletu oraz brykietu

Mirosław Kaminski recenzja

Mirosław Kaminski

Firma Bio Machines Dawida Łaskiego zamontowała i uruchomiła w naszej firmie instalację do produkcji pelletu ze słomy. Montaż zakończył się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wykonanie zlecenia odbyło się szybko i prawidłowo. Linia pracuje u nas już kilkanaście miesięcy i bez jakich kol wiek problemów. Serwis prowadzony przez firmę Bio Machines ani razu nas nie zawiódł.

Politrade recenzja za wykonane prace

Politrade

P.H.U. Bio Machines Pana Dawida Łaskiego wykonało zgodnie z naszymi oczekiwaniami montaż linii do produkcji pelletu z trociny. Nasza firma nie miała jakichkolwiek uwag do przeprowadzonych prac. Jakość wykonania prac oraz terminowe zakończenie było na najwyższym poziomie. W przyszłości chętnie nie jeden raz skorzystamy z usług firmy Bio Machines oraz z pewnością możemy polecić Pana Dawida łaskiego jako rzetelnego wykonawcę.

Rauch-1 recenzja za wykonane prace

Rauch-1

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Bio Machines Pana Dawida Łaskiego zrealizowało w roku 2014 na terenie naszego zakładu Rauch Polska Sp. zo.o. w Kluczkowicach dostawę i montaż linii suszarniczej do suszenia wytłoków owocowych. Przebieg realizacji kontraktu przebiegł bez zakłóceń i problemów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Dawidem Łaskim. Chętnie ponownie w przyszłości skorzystamy z pomocy w realizacjach podobnych projektów w naszych zakładach. Ze strony firmy Rauch Polska Sp. z o.o. dziękujemy P.H.U Bio Machines za współpracę na najwyższym poziomie. Z poważaniem

Tivolo recenzja

Tivolo

REFERENCJE Nasza firma zakupiła od Pana Dawid Łaskiego prowadzącego działalność P.H.U. Bio Machines kompletną linię do produkcji brykietu. Firma Pana Dawida sumiennie oraz terminowo dostarczyła i uruchomiła linię produkcyjną. Zrealizowana przez Pana Dawida Łaskiego linia produkcyjna spełnia moje oczekiwania. Chętnie z tego powodu polecam innym klientom firmę Bio Machine jako dostawcę maszyn do produkcji brykietu oraz pelletu. WŁAŚCICIEL Romuald Zdrenka

warwin referencja

Warwin

P.H.U. Bio Machines od roku 2016 prowadzi w naszym zakładzie coroczne renowacje urządzeń suszarniczych oraz innych maszyn i urządzeń, związanych z produkcją zakładową. Nasza współpraca przebiega pozytywnie. Pracownicy Bio-Machines, swoją pracę wykonują sumiennie, z odpowiednim przygotowaniem i co ważne, z zachowaniem należytej wiedzy technicznej. Jesteśmy zadowoleni z prowadzonych robót, współpracy oraz wywiązania się z terminów umów. Z pełną świadomością możemy polecić przedsiębiorstwo Pana Dawida Łaskiego. Liczymy na dalszą współpracę oraz życzymy sukcesów. Dyrektor ds. Produkcyjno-Technicznych Piotr Karpiński

wawrzyn referencja

Wawrzyn

Mogę chętnie poinformować, że firma P.H.U. Bio Machines z Bydgoszczy Pana Dawida Łaskiego rzetelnie podeszła do mojego projektu budowy linii do produkcji pelletu ze słomy realizowanego ze środków unijnych. Podejście i zaangażowanie dostawcy linii było na najwyższym poziomie. Z poważaniem Robot Warmquich Wannyniel

Wood Chip referencja

Wood Chip

Nasz spółka w roku 2014 zakupiła od firmy P.H.U. Bio Machines z Bydgoszczy linię suszarniczą. Chcemy podziękować Panu Dawidowi Łaskiemu prowadzącemu P.H.U. Bio Machines z Bydgoszczy za wysoką jakość, staranności i terminowość wykonanych usług. Z przyjemnością mogę powiedzieć że firma Bio Machines charakteryzuje się w pełni wiarygodnością prowadzonych usług. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantuje wysoki poziom wykonania usług. Z ogromną przyjemności mogę polecić usługi świadczone przez P.H.U. Bio Machines Dariusz Ciecierski Prezes Zarządu

error: Content is protected !!